مزایای مینی کیس های استوک چیست ؟

مزایای مینی کیس های استوک چیست ؟

 

استحکام بدنه این کامپیوترها بسیار بالاست زیرا فلزات به کار رفته در آنها از آلیاژهای بسیار مرغوب موجود دربازار اروپا و امریکا بوده طوری که تا سالها همان کیفیت و زیبایی اولیه تولید خود را حفظ می کنند.و کلیه قطعات این کامپیوترها براحتی قابل ارتقاء می باشند.

-اندازه مینی کیس ها نصف کیس های موجود دربازار است و تمام تجهیزات مورد نیاز یک کامپیوتر در همان فضای کوچک طراحی شده و قرار گرفته است.

این کیس ها برای کار های اداری بسیار مناسب هستند .

ابعاد مینی کیس های استوک  اجازه میدهد که هر جایی این کیس ها رو بزارین و نگران به هم ریختن دکوراسیون و ظاهر خونه و میز کامپیوترتون نباشید همینطور

ابعاد و اندازه ی این کیس طوری طراحی شده که شما براحتی قادر خواهید بود که  کیس را جابجا کنید یا حتی بتوانید آن را از یک مکان به مکان دیگری انتقال دهید

تفاوت کیس مینی استوک با کیس های نو موجود در بازار بیشتر در اندازه کیس می باشد و در بحث سخت افزاری هیچ تفاوتی با هم ندارند و
شما می توانید برای انجام امور پیشرفته کاری از کیس های مینی حرفه ای استفاده کنید.

مینی کیس های استوک اکثرا مدل صنعتی هستند که از لحاظ بدنه و کارایی بهتر هستند .

عملکرد سخت افزاری مینی کیس های استوک :

۶-عملکرد سخت افزاری بهینه در این کامپیوتر ها سخت افزار های موجود طوری طراحی شده اند که علاوه بر حجم کم بهترین بازدهی را نیز دارند زیرا اگر به طور مثال یک سی پی یو با یک کارت گرافیک نامناسب بر روی کامپیوتر کانفیگ شود ،سرعت سیستم کاهش میابد اما در این کامپیوتر ها سخت افزار ها طوری توسط شرکت سازنده انتخاب شده اند که علاوه بر حجم کم بهترین ارتباط را با یکدیگر دارند طوری که سیستم بهترین عملکرد و بازدهی را دارد.

عمر و دوام مینی کیس نسبت به کیس های معمولی :

۷-عمر بالا این کامپیوترها طوری طراحی شده اند که بتوان از آنها ساعات طولانی استفاده کرد و سازندگان این کامپیوتر ها چون میدانند که این دستگاه ها زیاد مورد استفاده قرار میگیرند طوری در ساخت این دستگاه ها ظرافت به خرج داده اند که این کامپیوتر ها کمتر دچار آسیب شده و خراب میشوند.

راهنمای خرید  کیس های استوک :

در هنگام خریدمینی  کیس استوک، کیسی را برای خرید انتخاب نمایید که از هر لحاظ پاسخگوی نیاز های شما باشد. توجه به قطعات داخلی کیس یکی از مهمترین فاکتور های خرید کیس استوک می باشد.
پردازنده مهم ترین قسمت کیس می باشد که  در دو نوع برای کار های معمولی و کارهای تخصصی وجود دارد و با توجه به قدرت بیشتر هزنیه بیشتری را نیز دارد.
رم نیز یکی از قطعات داخلی کیس میباشد که از تنوع زیادی برخوردار است و یک از شاخصه های انتخاب کیس با توجه به نوع استفاده شما می باشد.
اگر به کار های گرافیکی یا بازی های کامپیوتری علاقه مند هستید، کیسی با رم نسل بالاتر خریداری نمایید.

مشکلاتی که در رابطه با مینی کیس های استوک وجود دارد : 

 

یکی از مهم ترین مشکلاتی  و بد گمانی های که در  رابطه با مینی کیس های استوک وجود دارد  اینست که بیشتر افراد بر این باورند که  مینی کیس ها دارای

قطعات معیوب و خرابی هستند  که همین موضوع ممکن است باعث خرابی زود هنگام و عمر کوتاه  مینی کیس ها شود .

مینی کیس ها معمولا بخاطر حجم  و فضای کمی که نسبت به کیس های معمولی اشغال میکنند در نتیجه مادر برد کوچکتری هم نسبت به نوع معمولی دارند .

و فضای کمتری برای تعبیه دارند . معمولا اغلب مینی کیس ها قابلیت  تعویض کارت گرافیک را  ندارند دلیل آن هم این است که کارت گرافیک به صورت داخلی تعبیه

شده است . و نمیتوان یک کارت گرافیک خارجی روی آن  نصب کرد . اگر یک سیستم برای انجام کار های گرافیکی را مد نظر دارید بهتر است . این موضوع را مد نظر داشته باشید . در باقی مورد ارتقای رم ، cpu ، هارد نیز قابلیت ارتقای کمتری نسبت به کیس معمولی دارند .

اجزای داخلی کیس های مینی در ابعاد کوچکتری نسبت به نوع معمولی آن هستند

 

طول  عمر مینی کیس های استوک :

این مینی کیس ها عمر مفیدی برابر با ۱۸۵۰۰۰ ساعت به نسبت کیس های عادی دارند، زیرا خرابی در اثر گرد و غبار ندارند، همچنین در شرایط سخت به دلیل مقاومت خوبی که دارند به راحتی بازدهی دارند . معمولا خیلی کمتر دچار ترکیدگی خازن و مقاومت میشوند.

 

 

  مصرف انرژی و ایجاد حرارت در مینی کیس ها چگونه  است ؟ 

استفاده از فناوری ۱۴ نانومتری در پردازنده های این مینی کیس ها سبب شده تا مصرف انرژی کاهش یابد و در نتیجه حرارت کم تری نیز تولید می شود.

برای خنک نگه داشتن این مینی کیس ها، بسته به نوع آن می توان از هیت سینک، خنک کننده، رادیات مسی و … استفاده نمود. همچنین در بعضی موارد گرما توسط جداره آلومینیومی به بیرون منتقل می شود. در چنین شرایطی به دلیل این که کار انتقال گرما را خود بدنه مینی کیس انجام می دهد، کمی گرم خواهد شد که تاثیری بر روی عملکرد سیستم نخواهد داشت.

 

 

آیا کالای استوک با کالای  دسته دوم متفاوت است ؟

کالای استوک  همیشه به معنای کالای دسته دوم نیست جالب است بدانید که  استوک در فرهنگ های کشور های غربی نظیر آمریکا و اروپا به معنای کالای موجود در انبار است  . برای اینکه بیشتر  مفهوم این موضوع را درک کنید باید بگوییم که در کشور های آمریکایی و اروپایی سیاستی وجود دارد تحت عنوان اینکه مشتری میتواند تا 30 روز کالای خریداری شده را به دلایلی یا اینکه بدون وجود دلیل خاصی مرجوع کند و هزینه ی خرید را پس بگیرد یا اینکه معادل آن کالا خرید نمایند .  جالب است بدانید که این کالا ها مستقیما به انبار فرستاده میشود  و طبق  استاندارد هایی به  چند دسته بندی مثلا A، B ،C ،D تقسیم شده  و در دسته بندی خودشان قرار میگیرند .  و سپس بصورت عمده بفروش میرسد . ممکن است شما کالایی را تحت عنوان کالای استوک از این شرکت ها خریداری کنید .

در حالی که کالا کاملا دست نخورده و نو باشد  مسلم است چنین کالای در دسته بندی بالا تری مثلا A قرار میگیرد و دارای قیمت بالا تری نسبت   دسته بندی های B، C، D خواهد داشت.

 

 

 

 

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها